Články | Doprírody.sk

outdoor
St 24 jan 2018

Kupilka v novom šate

Dlhé zimné večery sú dobrou príležitosťou na kontrolu výbavy pred novou sezónou, či na majstrovanie. My sme sa rozhodli veci nielen prezrieť, ale dať im i nový šat. Nazrite do našej kuchyne :) Dnes v hlavnej úlohe Kupilka 55 a vypaľovačka.

outdoor
Ut 6 jún 2017

Ako a prečo pozmeniť nosný systém hamaky DD Superlight hammock

Hamaku DD Superlight používame už nejaký ten rok. Za tú dobu sme nazbierali viacero postrehov, ako si spánok v nej ešte viac užiť. V tomto článku nájdete radu, prečo zameniť poradie prvkov v nosnom systéme whoopie slings.

Martin Šípoš
Ne 23 nov 2014

Rezbársky projekt: vešiak

Príchod zimy je skvelý čas pre zoznámenie sa s drevom a začatie prvých rezbárskych pokusov. Vyrobte si vlastný vešiak, ktorý poslúži aj ako skvelý darček na Vianoce.

Martin Šípoš
Ut 7 okt 2014

Ako si vybrať: spacák

Zateplené topánky, pretože aj vaše chodidlá si potrebujú odpočinúť. Ideálne pre pohyb v stane, chate alebo pokiaľ trpíte syndrómom studených nôh. Izolačná náplň G-loft a vetruvzdorná membrána Gore-Windstopper vás udržia v teple.

 

Martin Šípoš
St 10 sep 2014

Úvod do turistických paličiek

Turistická palička z uhlíkového vlákna pre najnáročnejšie použitie. Karbón prirodzene absorbuje nárazy, takže nie je potrebné navyšovať váhu o tlmiaci prvok.

 

Cena našich paličiek je vždy za 1 ks, ak nie je uvedené inak - v teréne je častokrát potrebná iba jedna oporná palička, tak načo platiť za dve?

Stránky