Články | Doprírody.sk

outdoor
Ut 6 jún 2017

Ako a prečo pozmeniť nosný systém hamaky DD Superlight hammock

Hamaku DD Superlight používame už nejaký ten rok. Za tú dobu sme nazbierali viacero postrehov, ako si spánok v nej ešte viac užiť. V tomto článku nájdete radu, prečo zameniť poradie prvkov v nosnom systéme whoopie slings.

Martin Šípoš
Ne 23 nov 2014

Rezbársky projekt: vešiak

Príchod zimy je skvelý čas pre zoznámenie sa s drevom a začatie prvých rezbárskych pokusov. Vyrobte si vlastný vešiak, ktorý poslúži aj ako skvelý darček na Vianoce.

Martin Šípoš
Ut 7 okt 2014

Ako si vybrať: spacák

Druhá časť zo seriálu o výbere vhodnej výbavy do prírody, venovaná spacím vakom. Dozviete sa o vnútornej konštrukcii spacákov, typoch izolačných náplní, teplotných normách a do akej teploty je ktorý spacák vhodný

 

Napíšte mi o vašich problémoch s výberom výstroje do poradne na vystroj@doprirody.sk. V ďalších dieloch sa im budeme venovať.

Martin Šípoš
St 10 sep 2014

Úvod do turistických paličiek

Láka vás vyskúšať turistické paličky, no nič o ich používaní neviete? Prečítajte si zopár tipov a rád, ako ich správne používať. Dozviete sa tiež o ich vnútornom fungovaní a odpruženom mechanizme.

Martin Šípoš
So 28 jún 2014

Ako si vybrať: hamaku

Prvá časť zo seriálu venovanému výberu výbavy do prírody. V prvom dieli si povieme o anatómii hamaky a podľa čoho vyberať hamaku tak, aby sme s ňou boli maximálne spokojní.

 

Napíšte mi o vašich problémoch s výberom výstroje do poradne na doprirody@doprirody.sk. V ďalších dieloch sa im budeme venovať.

Stránky