Ešus Zebra billy 12cm | Doprírody.sk

Hodnotenie: 
Average: 3.4 (8 votes)
€22.00

Zebra head je firma s dlhoročnou tradíciou vo výrobe kuchynského riadu a svoju slávu na európskych trhoch si vydobila svojimi ešusmi/miskami z nerez ocele.  

 

Prinášame Vám na slovenskom trhu exkluzívnu novinku - Zebra head billy can 12cm o objeme 1,4 litra. Je to nerezový set misky, taniera, pokrievky a odopínateľného plastového autotesniaceho systému. Samotný ešus, pokrievka i tanier sú vhodné pre použitie na voľnom ohni, takže máte k dispozícii 3 nádoby na varenie/pečenie/smaženie. Všetko je vyrobené z hygienicky nezávadných materiálov. Váha celého setu je 0,55 kg.

 

Z našej praxe

Veľkou výhodou ešusov Zebra billy je ich vyšší tvar, ktorý je ideálny pre varenie na otvorenom ohni. Vďaka užšiemu priemeru sa pri bočnom ohreve obsah ohreje skôr a nepripáli sa. Pri zavesení za rúčku oceníte funčkné detaily ako napríklad do oblúka tvarované závesné očko - ideálne pre hudsonský záves a pod.
 
 
Náš tip ako vyčistiť ešus:

Ešus v prírode najľahšie umyjete od mastnoty pomocou vychladnutého popola a teplej vody. Nechajte v špinavom ešuse zohriať vodu a vsypte do nej za hrsť popola. Potom použite miesto hubky hrsť trávy alebo machu. Na menšie nečistoty výborne poslúži aj praslička roľná. Šetrite prírodu a nepoužívajte v nej saponáty alebo syntetické mydlá.

 
 

Pridať nový komentár