Iné | Doprírody.sk
Iné

Kliešte na ešus a panvicu Alb

Zjednodušte si manipuláciu s ešusom alebo kotlíkom. Kliešte neostávajú v ohnisku, takže sa nepopálite. Vhodné pre nádoby rôznych veľkostí.

 


No votes yet
€1.60

Skladací príbor KFS clip set

Rozkladací príbor, ktorý je ľahký, pevný a v batohu nezaberie veľa miesta.


No votes yet
€4.60

Príborový set KFS s otvárakom

Praktický set noža, lyžice a vidličky spolu s otvárakom. 


Average: 4 (1 vote)
€4.60

Hliníková fľaša

Ľahká a odolná fľaša na pitie. Vďaka karabínke si ju môžete zavesiť na batoh alebo na opasok. K dispozícii v čiernej a olivovej farbe.

 


Farba
No votes yet
€7.50

Nerezový spork StrikeFire

Praktické prepojenie dizajnu, ergonómie a praktickosti. Vždy potrebná lyžica spojená s vidličkou a nožom, vyrobená z takmer hygienickej a odolnej nerezovej ocele. Tento spork sa len tak nezlomí!

 


No votes yet
€9.50

Termoska na potraviny Duro food flask

Mať v zime teplý obed bez varenia? A v lete si vziať na opekačku kus surového mäska? Termoska s extraširokým hrdlom udrží potraviny tepelne izolované.


Average: 5 (2 votes)
€15.90

Plastová soľnička a korenička Salt & Pepper shaker

Prečo by ste sa v prírode mali vzdať chutnej stravy? Najjednoduchší spôsob prenosu soli a korenín je plastová soľničko-korenička.


Average: 5 (1 vote)
€2.00

Light My Fire Add a Twist pinkhaze

Ľahký a odolný organizér, ktorý vkĺzne do Vášho batoha a udrží jedlo i výbavu roztriedené, v suchu a bezpečí. Tri samostatné oddelenia, ktoré môžete nosiť samostatne alebo kombinovať podľa potreby.

 

Farba: pinkhaze


No votes yet
€21.72
Pôvodná cena: 
€28.96
Zľava 25%

Závesný držiak na pitítko Crusader cup holder

Nedávajte svoje kovové pitítko k fľaši priamo do ohňa. Zaveste ho pomocou závesného držiaka nad plameň pre lepšiu reguláciu tepla počas varenia.

 


No votes yet
€1.80

Titanový spork StrikeFire

Praktické prepojenie dizajnu, ergonómie a praktickosti. Vždy potrebná lyžica spojená s vidličkou a nožom, vyrobená z takmer nezničiteľného a ľahučkého titánu. Tento spork sa len tak nezlomí!

 


No votes yet
€13.50

Stránky

Subscribe to Iné