Kupilka 5 hnedá | Doprírody.sk
Kde som?:

Hodnotenie: 
Average: 5 (2 votes)
Pohár Kupilka 5, bezúdržbový drevoplast, objem 0,5 dl, hmotnosť 26g.

Ďalšie verzie:

€8.20
Záruka: 
5 rokov

Malý pohárik na čaj alebo poobednú kávu? Severská tradícia s modernou technológiou.

 

Drevo-plastový kompozit v sebe spája výhody plastu i dreva. Je nerozbitný, ľahko sa umýva a odolá vysokým i nízkym teplotám. Neabsorbuje pachy a nie je citlivý na vlhkosť. Môžete si ho vyzdobiť vlastným ornamentom a je príjemný na dotyk.

 

Svoju Kupilku môžete používať od -30 °C až do 110 °C.

 

Objem: 5 cl

Hmotnosť: 26 g

 

Farba: hnedá (original)

 

Technické okienko o použitom materiáli

Kupilka svoje produkty vyrába z kompozitného materiálu Kareline Natural Fibre Composite. Tento biomateriál pozostáva z 50 % borovicového vlákna a 50 % z termoplastu.

 

Keď porovnáme kompozit s bežným plastom, sú zrejmé viaceré výhody. Výrobky z kompozitu majú lepšiu tepelnú i mechanickú odolnosť vďaka svoje pevnej štruktúre. Taktiež je do nich možné ryť alebo gravírovať. Pokiaľ porovnáme vláknitý kompozit s drevom, najdôležitejšia výhoda je, že kompozit nepotrebuje žiadnu údržbu. Navyše neabsorbuje pachy, chute a nie je citlivý voči vlhkosti.

 

Všetky produkty Kupilka môžete umývať v horskom potoku ale aj v umývačke riadu.

 

Výrobky Kupilka sú recyklovateľné a môžete ich odovzdať do separačných kontajnerov. Všetky visačky a obaly sú z recyklovaného kartónu. Popruh na Kupilka 5 je zo sobej kože.

 

Materiál bol vyvinutý v Puugia, Centre for Wood Technology v Joensuu, Fínsko. Materiál i všetky Kupilka produkty sú vyrobené firmou Plasthill Oy v tom istom regióne.

Pridať nový komentár