Sériová výroba | Doprírody.sk

Average: 4.8 (4 votes)

Najpopulárnejší bushcraftový nôž do prírody. Čepeľ zo švédskej oceli so scandi výbrusom zabezpečí nožu výborné rezné vlastnosti. Gumená rúčka pre pohodlný a istý úchop.

Celý popis produktu
€12.30
Average: 4.3 (3 votes)

 Osvedčený a praktický nôž pre zálesákov, bushcrafterov a poľovníkov. Širšia čepeľ s tupším výbrusom a uhlíková oceľ zabezpečia vysokú húževnatosť. Gumená rúčka s plastovým púzdrom pre pohodlný nosenie a istý úchop.

 

Celý popis produktu
€16.00
No votes yet

Zálesácka klasika. Viac ako storočie vyvíjaný a zdokonaľovaný nôž do prírody. Uhlíková oceľ s brezovou rúčkou sú doplnené štýlovým tulcovým púzdrom.

Celý popis produktu
€13.50
No votes yet

Multitool vo formáte kreditnej karty. Množstvo užitočných nástrojov, ktoré sa Vám zmestia do peňaženky.

 

Celý popis produktu
€2.80
Average: 3 (4 votes)

EDC nôž na opasok alebo ako neck-knife? Ak potrebujete mať pri sebe pevnú čepeľ menších rozmerov, Lynx z dielne TBS Vás nesklame. Rúčka z mikarty a nerezová oceľ N695.

Celý popis produktu
€94.00
Average: 4.3 (4 votes)

Na opasok zálesáka patrí poriadny nôž. Boar od TBS si vydobyl svoje meno odolnosťou, kvalitou spracovania a puzdrom, ktoré si upravíte na mieru podľa potreby. Rúčka z tureckého orecha a uhlíková oceľ K720.

Celý popis produktu
€129.00
Average: 5 (1 vote)

Na opasok zálesáka patrí poriadny nôž. Boar od TBS si vydobyl svoje meno odolnosťou, kvalitou spracovania a puzdrom, ktoré si upravíte na mieru podľa potreby. Rúčka z kučeravej brezy a nerezová oceľ N695.

Celý popis produktu
€129.00
Average: 4 (4 votes)

Na opasok zálesáka patrí poriadny nôž. Boar od TBS si vydobyl svoje meno odolnosťou, kvalitou spracovania a puzdrom, ktoré si upravíte na mieru podľa potreby. Rúčka z kučeravej brezy a uhlíková oceľ K720.

Celý popis produktu
€129.00
Average: 1 (1 vote)

Viac, než len nôž. Viac, než len kresadlo. Ostrý a robustný nôž do prírody doplnený originálnym LMF kresadlom. Jedným nástrojom vykucháte rybu, pripravíte triesky na podpal i zapálite oheň.

 

Farba: orange

Celý popis produktu
€27.90
Average: 5 (1 vote)

Zálesácka klasika s predĺženou čepeľou. Viac ako storočie vyvíjaný a zdokonaľovaný nôž do prírody. Uhlíková oceľ s brezovou rúčkou doplnené štýlovým tulcovým púzdrom.

Celý popis produktu
€15.00

Stránky

Subscribe to Sériová výroba