Baterky do ruky | Doprírody.sk
Baterky do ruky

Baterka Fenix E15

LED svetlo Fenix E15 R2 je perfektné vreckové EDC svietidlo s vysokým výkonom. Vďaka svojím zanedbatelným rozmerom a váhe môže byť nosené v podstate kdekoľvek - vo vrecku, na kľúčoch či v kabelke.

 


Average: 4 (1 vote)
€28.90

Baterka Fenix E12

Baterka Fenix E12, nástupca legendárneho modelu E11, je vynikajúce vreckové svietidlo s výkonom až 130 ANSI lúmenov. Vďaka kompaktným rozmerom a váhe je ho možné pohodlne nosiť neustále pri sebe.

 


No votes yet
€26.90

Baterka Fenix UC02

UC02 je baterka, ktorú si pripnete na kľúče alebo zips batohu, no jej výkon Vám osvetlí cestu nočnou horou. Navyše si ju kedykoľvek dobijete rovnako ako svoj telefón.


No votes yet
€24.90

LED lampáš Glow 60

Závesný lampáš pod celtu, do stanu alebo len tak vedľa ohniska. Presvieti táborisko a vytvorí pocit pohody, pohodlia a bezpečia.


Average: 4 (1 vote)
€13.75

Baterka Fenix E25

Táto baterka bola navrhnutá pre vysoký svetelný tok a jednoduché ovládanie. Na 2 AA batérie (súčasťou balenia) vydrží svietiť až 26 hodín. Vhodná na turistiku, pre rybárov, aj na prechádzky do prírody.


No votes yet
€37.90

Popruh pre použitie ručnej baterky ako čelovky

Použite svoju baterku ako čelovku! Vďaka špeciálne navrhnutému popruhu si môžete uvoľniť ruky a uľahčiť si pohyb v prírode.

 


No votes yet
€19.90
Subscribe to Baterky do ruky