Turistické batohy | Doprírody.sk

No votes yet

Prírodná farba a ochrana pred dažďom umožnia splynúť s lesom a mať v batohu pri sebe suché oblečenie aj po nečakanom lejaku.

Celý popis produktu
€6.50
No votes yet

Ideálny rozmer na týždenné alebo dlhšie putovania. Vďaka posuvnému chrbtovému systému sa dokonale prispôsobí Vašej postave. Oceníte 3 veľké bočné vrecká, gumený popruh na vrchlíku, samoopraviteľné zipsy a ďalšie vychytávky. Odolný materiál XTP1000D poskytuje batohu skvelú výdrž.

 

Pôvodná cena 110 €, ušetríte 27 €! Doprava zadarmo.

 

 

Celý popis produktu
€83.00
No votes yet

Váš súkromný nosič na víkendové túry alebo cestovanie. Ak nenosíte veľa batožiny, využijete ho aj na týždenné treky. Oceníte 3 veľké bočné vrecká, gumený popruh na vrchlíku, samoopraviteľné zipsy a ďalšie vychytávky. Odolný materiál XTP1000D poskytuje batohu skvelú výdrž.

 

Pôvodná cena 67 €, ušetríte 13,5 €!

Celý popis produktu
€53.50
Average: 3.3 (1799 votes)

Turistický batoh na dlhšie výlety s odvetraným chrbtom. Pomocou napnutej siete sa udržuje medzera medzi batohom a Vašim chrbátom, takže vzduch má kade cirkulovať. Ľahký no odolný rip-stop materiál, držiaky teleskopických paličiek a ďalšie vychytávky Vám napomôžu užiť si chvíle strávené vonku i v meste.

 

Farba: modrá

Celý popis produktu
€69.00
No votes yet

Turistický batoh na kratšie výlety s odvetraným chrbtom. Pomocou napnutej siete sa udržuje medzera medzi batohom a Vašim chrbátom, takže vzduch má kade cirkulovať. Ľahký no odolný rip-stop materiál, držiaky teleskopických paličiek a ďalšie vychytávky Vám napomôžu užiť si chvíle strávené vonku i v meste.

 

Farba: modrá

Celý popis produktu
€54.00
Average: 1 (1 vote)

Pre maximálne pohodlie, versatilitu a odolnosť vyskúšajte technický batoh s molle väzbou a integrovaným vakom na vodu. Kvalita spracovania na špičkovej úrovni je overená príslušníkmi britských ozbrojených síl. Hydratačná vložka od Source. Celkový objem 27 litrov.

 

Doprava zadarmo.

 

Celý popis produktu
€91.90
No votes yet

Potrebujete batoh na výlety, no nechcete doň zatiaľ príliš investovať? Trooper 25 s objemom ideálnym na jednodňové prechádzky prírodou je z odolného materiálu XTP600D. 2 veľké bočné vrecká, gumený popruh na vrchlíku, držiaky teleskopických paličiek a ďalšie vychytávky Vám napomôžu užiť si chvíle strávené vonku i v meste.

 

Pôvodná cena 39 €, ušetríte 9 €!

 

Celý popis produktu
€30.00
No votes yet

S veľkým objemom vyhovie aj skutočne náročným užívateľom. Vďaka posuvnému chrbtovému systému sa dokonale prispôsobí Vašej postave. Oceníte 3 veľké bočné vrecká, gumený popruh na vrchlíku, samoopraviteľné zipsy a ďalšie vychytávky. Odolný materiál XTP1000D poskytuje batohu skvelú výdrž.

 

Pôvodná cena 114 €, ušetríte 14 €! Doprava zadarmo.

Celý popis produktu
€100.00

Stránky

Subscribe to Turistické batohy