O nás | Doprírody.sk

 

Vitajte na stránkach www.doprirody.sk.

 

Nájdete tu internetový obchod so sortimentom tovaru pre bushcraft, zálesáctvo, turistiku, outdoor, poľovníctvo a mnohé ďalšie aktivity vonku v prírode. Súčasne Vám prinášame recenzie jednotlivého sortimentu. V sekcii bushcraft články sa nachádzajú naše rady, postrehy a triky pre spríjemnenie Vášho pobytu vonku.

 

Naša firma bola založená v roku 2012, no na poli turistiky, prežitia (survivalu), zálesáctva (bushcraftu) a iných lesných športov sa pohybujeme už viac než desať rokov. Všetky nami ponúkané výrobky aj reálne v teréne používame.

 

 

Úzko spolupracujeme so školou prežitia Confidence, kde naše produkty testujú profesionálni inštruktori, aby sme Vám zabezpečili skutočne to najlepšie na trhu. Cieľom našej firemnej stratégie je maximálne spokojný zákazník, ktorému sa snažíme vyjsť maximálne v ústrety. Veríme, že sme sa rohodli správne, o čom svedčia aj minimálny počet reklamácií a spokojní zákazníci.

 

Príďte si tovar naživo vyskúšať do našej predajne!

 

Už roky sme nadšení propagátori spania v hamakách. Kto raz vyskúšal komfort spánku v hamake, už sa mu medzi pozemných spáčov vracia len veľmi ťažko. Špeciálna spacia sieť Vám, okrem iného, umožňuje veľkú variabilitu nastavení, komfortný spánok nezávisle od terénu a zanecháva prakticky nulovú environmentálnu stopu.