Recenzie | Doprírody.sk

S protišmykovými návlekmi bezpečne v meste i v lese

Zima je v plnom prúde, chodníky sa šmýkajú a cesty v lesoch pokrýva udusaný a zľadovateľý sneh. Otestovali sme, ako si s tým poradia protišmykové návleky Snow&ice grippers s dlhými hrotmi.

Nie je vlna ako vlna

Prečo niektoré svetre pichajú a kúšu a iné nie? Je možné nosiť ponožky aj týždeň bez toho, aby zapáchali? V tomto článku sa dočítate viac o vlne z oviec Merino, ktorá je pre svoje kvality známa už zo stredoveku.

Recenzia moskytiéry DD Superlight mosquito net

Druhá časť zo seriálu o superľahkej edícii výrobkov DD Superlight. V tomto dieli si predstavíme odľahčenú verziu moskytiéry.

Recenzia hamaky DD Superlight hammock

Prvá recenzia z trojdielneho seriálu o superľahkých produktoch DD Superlight (hamaka, moskytiéra a celta). Dnes si predstavíme hamaku a jej kotvenie pomocou whoopie slings.

Filter Seychelle v laboratóriu 1. diel

Otestovali sme vlastnosti základného filtra do filtračných fliaš Seychelle. V prvom dieli sa pozrieme na výsledky fyzikálno-chemického rozboru a zabrúsime aj do mikrobiológie.

Samovar Alb 0,5 l v praxi

Otestovali sme pre vás rýchlovarnú kanvicu od Albu. Krásny upršaný podvečer a nie je nič lepšie, ako sa práve vtedy vybrať do prírody. Na nočnej prechádzke lesoparkom nám Samovar uvaril vodu na čaj i kávu a potešil oči hrejivým plameňom.

Recenzia hamaky TW 3 Layer Hornet

Prečo sú tri vrstvy viac ako dve alebo Veľké testovanie vlajkovej lode Tenth Wonder.

 

Recenzia hamaky DD Frontline hammock

Čo sa skrýva pod kapotou jednej z vlajkových lodí firmy DD hammocks. Hamaka zo Spojeného Kráľovstva na Slovensku.

Recenzia hamaky Highlander Nomad hammock

Testovali sme set hamaky, moskytiéry a celty počas potulky v Malých Karpatoch.

Skladací pohár

Neviete sa rozhodnúť, ktorá veľkosť bude pre Vás tá pravá? Máte obavy o kvalitu materiálu? Na tieto i mnohé iné otázky sme sa snažili nájsť odpoveď vlastnou skúsenosťou. Nájdete tu popis skladacích pohárov i naše postrehy z používania.

Stránky