Systém zliav | Doprírody.sk

 
Tak ako každý správny obchod, aj my si vážime vernosť našich zákazníkov. Ponúkame zľavy novým i stálym klientom.
 
Po registrácii na stránke www.doprirody.sk obdržíte spolu s informáciami o svojom účte aj jednorazový zľavový kupón, ktorý môžte využiť pri nákupe. Po jeho zadaní Vám bude odrátaných 5 % z celkovej sumy danej objednávky.
 
Veľmi si ceníme, pokiaľ je zákazník s našimi službami spokojný a rád sa k nám vracia. Verný zákazník, ktorý u nás pravidelne nakupuje a jeho jednotlivé objednávky spoločne tvoria sumu presahujúcu 400 EUR, obdrží špeciálnu trvalú zľavu.
 
Nezabudli sme ani na držiteľov kariet ISIC, ITIC a EURO26. Majú u nás trvalú zľavu 5 %. Pre jej získanie je potrebné zaslať na našu emailovú adresu doprirody@doprirody.sk odfotenú prednú časť Vašej karty, kde je zreteľne viditeľné Vaše meno a číslo preukazu. Následne Vám zašleme zľavový kupón, ktorý môžete využívať bez obmedzenia počtu použítí.
 
Náš obchod je partnerom bushcraftového portálu www.bushcraft-portal.sk. Pre informácie ohľadom poskytovanej zľavy, prosím, kontaktujte člena vedenia portálu s prezývkou Sally.
 
Pokiaľ si skaut a máš skautský preukaz, pošli nám jeho naskenovanú verziu a máš u nás 12 % zľavu na všetok nezľavnený tovar :)