Veľkoobchodná spolupráca | Doprírody.sk

Sme veľkoobchod pre hamaky, celty a príslušenstvo značky DD Hammocks, filtračné fľaše Seychelle a drevo-plastové tábornícke vybavenie Kupilka.

 

Máte kamennú predajňu alebo e-shop s turistickým vybavením či inou výbavou do prírody? Plánujete predávať hojdacie siete - hamaky, spoľahlivú filtráciu vody, či štýlový drevo-plastový riad? Napíšte nám na b2b@doprirody.sk.

 

Naše dlhoročné pozitívne skúsenosti s predajom produktov značiek DD Hammocks, Seychelle a Kupilka sme pretavili do možnosti veľkoobchodnej spolupráce. Stali sme sa oficiálnym dovozcom pre Slovensko a Maďarsko s centrálnym skladom v Bratislave.

 

Za kvalitou tovaru si stojíme a preto naň poskytujeme predĺženú záruku 3 roky. Záručný i pozáručný servis vykonávame priamo v Bratislave. Aby vaši zákazníci nemuseli čakať, riešime väčšinu prípadných reklamácií zaslaním nového tovaru.

 

Tovar skladom k Vám doručíme kuriérom do 2 pracovných dní. Prevzatie je možné aj osobne v Bratislave.

 

Prečo si vybrať veľkoobchodnú spoluprácu s nami?

  • Máme dlhoročné skúsenosti s používaním hamák, filtračných fliaš i táborením v prírode. Radi sa s Vami podelíme o tipy z praxe, ktorými môžete osloviť svojich zákazníkov.
  • Bezplatne zorganizujeme informatívne školenia pre Vašich zamestnancov spojené s možnosťou nákupu tovaru za zvýhodnených podmienok. Veríme, že predajca, ktorý tovar aktíve používa, ho dokáže zákazníkovi lepšie predstavť.
  • Krátka dodacia doba pre Vás i Vašich zákazníkov.
  • Po dohode sme otvorení aj otázke dropshippingu.
  • Značky DD Hammocks, Seychelle a Kupilka sú na medzinárodnom trhu veľmi dobre etablované, s povesťou vysokej kvality za rozumnú cenu.

 

Ak chcete aj Vy svojim zákazníkom ponúknuť hamaky DD Hammocks, filtračné fľaše Seychelle, či drevo-plastové vybavenie Kupilka, napíšte nám na b2b@doprirody.sk. Pokiaľ máte záujem pozrieť si sortiment naživo, kontaktuje nás a radi si s Vami dohodneme osobné stretnutie.

 

Tešíme sa na spoluprácu

 

Predajňa/showroom Doprírody.sk:

OC Glavica (budova Tesco)

Eisnerova 64

841 07

Bratislava